text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Kaip pasirinkti reikiamą 355 markės plieną ir į ką atkreipti dėmesį 

Seminaro trukmė: 45 min. Kalba: Anglų

“Man reikia 355 plieno”, tai įprastas klausimas, kurį gauna SSAB techninio palaikymo komanda. SSAB gamina daugiau nei 30 355 takumo stiprio plienų, keliais šimtais variantų. 

SSAB ir Tibnor kviečia Jus sudalyvauti šiame internetiniame seminare, skirtame produktų kūrėjams, gamybos darbuotojams, pirkėjams ir studentams. Mūsų techninis konsultantas Erkki Krankkala papasakos apie 355 markės plienų rūšis įvairioms paskirtims ir apdirbimo būdams, apžvelgs reglamentuojančius standartus. Internetinis seminaras vyks anglų kalba.

Tibnor pardavimų vadovas Lietuvoje Gintaras Kancleris papasakos apie 355 plienus laikomus Tibnor sandėliuose ir Tibnor metalo apdirbimo paslaugas, tokias kaip pjovimas, lenkimas, smėliavimas, gruntavimas ir kt.

Internetiniame seminare apžvelgiamų temų pavyzdžiai:

  • 355 plienų skirtų įvairiom paskirtim apžvalga ir gamybiniai klausimai. 
  • Skirtumai tarp įprastinio 355 markės plieno ir aukštesnės kokybės 355 plienų, parduodamų su SSAB prekiniais ženklais SSAB Laser, SSAB Multisteel ir SSAB Domex.
  • Išlaidų taupymas ir gamybos produktyvumo didinimas naudojant geresnės kokybės 355 markės plienus.
  • SSAB gaminamų 355 markės plienų apžvalga.
  • 355 markės plienus aprašančių standartų apžvalga.
  • Tibnor sandėlyje laikomų 355 markės plienų apžvalga ir Tibnor siūlomos plieno apdirbimo paslaugos.

Po seminaro bus galimybė užduoti klausimus dalyviams.

Pranešėjai

Erkki Krankkala
Technical Development Manager

Erkki Krankkala virš 36 metų dirba Rautaruukki ir SSAB pardavimų ir techninio palaikymo komandose. Šiuo metu yra SSAB Europe techninio vystymo vadovas Suomijai ir Pabaltijo šalims, sprendžia klientų klausimus susijusius su karšto, šalto valcavimo ir cinkuotais lakštais. 

Anti Metsamaa
Sales Manager Baltics

Antti Metsamaa dirba pardavimuose nuo 2004 metų. Šiuo metu Antti yra SSAB Europe pardavimų vadovas Pabaltijo šalims. SSAB Europe parduodami produktai yra karšto ir šalto valcavimo lakštai, cinkuoti lakštai, dažytos skardos lakštai ir rulonai, vamzdžiai ir profiliai.

Gintaras Kancleris
Tibnor Sales Manager Lithuania

Gintaras Kancleris dirba pardavimuose nuo 2013 metų, atsakingas už Tibnor pardavimus Lietuvoje. Tibnor sandėliuoja Lietuvoje ir parduoda karšto ir šalto valcavimo lakštus, cinkuotus lakštus, vamzdžius ir profilius.

Žiūrėti dabar

Žiūrėti internetinį seminarą užpildžius žemiau esančią formą. 

Patvirtindami šią formą,Jūs suteikiate savo asmeninius duomenis Tibnorui ir sutinkate su musu privatumo politika. Mes visuomet laikomės galiojančių privačių duomenų naudojimą reglamentuojančių teises aktų reikalavimų.

Fill in all fields correctly.A technical error occurred.Thank you for your submission.
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.