text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Organizacija ir žmonės

Pirmaujantis plieno tiekėjas

„Tibnor“ yra pirmaujanti plieno tiekėja Šiaurės ir Baltijos šalių regione. Glaudžiai bendradarbiaudama su SSAB, kitais tiekėjais ir klientais, „Tibnor“ siūlo Šiaurės ir Baltijos šalių pramonei plačiausią plieno ir kitų metalų gaminių ir paslaugų asortimentą.

Organizacija

Tibnor pardavimo biurai, sandėliai ir metalo apdorojimo sentrai yra Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje ir Pabaltijo valstybėse. Mūsų pagrindinis biuras yra Solna, netoli Stokholmo.

Skaityti daugiau

Organizacija ir žmonės

Norime užsitarnauti klientų pasitikėjimą būdami jų inovacijų partneriais ir natūraliu pasirinkimu. Laikomės savo pažadų ir kuriame tvirtus, ilgalaikius santykius, dirbame saugiai ir atsakingai. Didžiuojamės tuo ką darome, o svarbiausia, visada metame sau iššūkį.

Skaityti daugiau

Natūrali koncepcija

Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.