text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Darbas „Tibnor“ – The natural choice

Prisijunkite prie mūsų dabar

Mūsų darbuotojai –didžiausias mūsų turtas

Prisijunkite prie mūsų ir tapkite didžiausio plieno tiekėjo Šiaurės ir Pabaltijo šalyse dalimi. Mes nuolat tobulėjame, investuojame į įmonę ir darbuotojus, siekiame modernesnės, skaitmeninės, saugesnės ir tvaresnės veiklos. Prisijunkite prie mūsų ir tapkite šios kelionės dalimi.

What are you interested in?

Your natural choice

Darbo sauga

Saugus darbas yra mūsų kultūros pagrindas

Darbo sauga – tai po darbo grįžti saugiam namo pas savo artimuosius ir draugus. Tai susiję su žmonėmis, ir mums jie labai rūpi. Žinome, kad mūsų veikloje kyla daugybė pavojų, todėl labai svarbu juos sistemingai mažinti kiekvieną dieną.

Bendras „Tibnor“ tikslas – siekti, kad nebūtų jokių nelaimingų atsitikimų. Kaip tai pasiekti? Kasdieniame darbe kartu sutelkiame dėmesį į darbų saugą. „Tibnor“ darbų sauga rūpinasi visi – ne tik gamybos, bet ir pardavimų bei pagalbinių tarnybų darbuotojai. Darbų sauga svarbi visiems, tik turinys skiriasi priklausomai nuo veiklos ir organizacijos. Daugiausia dėmesio mes skiriame rizikos veiksnių nustatymui, jų mažinimui ir mokymuisi iš jų. Siekiame užtikrinti, kad tos pačios klaidos nepasikartotų. Suprantame, kad žmogiškieji veiksniai vaidina svarbų vaidmenį kylančioms rizikoms, todėl svarbus kiekvieno įsitraukimas.

„Tibnor“ darbo sauga yra svarbiausia visame ką darome ir ja rūpinamės kiekvieną dieną.

Lean

Efektyvus kelias į priekį

Bendrovė „Tibnor“ nuolat tobulina darbo metodus, remdamasi efektyvumo filosofija „SSAB One“. Veikla apima nuolatinį mokymąsi ir kasdienį tobulėjimą.

Turime nuolat tobulėti, kad išliktume aktualūs rinkoje, patrauklūs savo klientams, darbuotojams ir visuomenei. Kaip tai užtikriname? Bendrovė „Tibnor“ tobulina darbo metodus remdamasi taupumo filosofija „SSAB One“. Taip dirba visi padaliniai, visose šalyse, užtikrindami „Tibnor“ konkurencingumą, pašalindami švaistymus veiklos srautuose, efektyvindami darbo metodus ir veiklos procesus, užtikrinant visų darbuotojų įsitraukimą.

Visose mūsų komandose, visose šalyse, kasdien arba kas savaitę rengiami susitikimai skirti komandų darbo krūviams valdyti, ieškoti veiklos nukrypimų ir  galimų pagerinimų. Visi padaliniai daug dėmesio skiria greitam problemų sprendimui, vadinamos normalios būsenos gerinimui. Idėja – panaudoti kiekvieno žinias tobulėjimui kartu. Būtent taip kartu mes kuriame „Tibnor“.

Įvairovė

Įvairovė bendrovėje „Tibnor“

„Tibnor“ gerbia kiekvieną žmogų ir siekia užtikrinti, kad visiems būtų sudarytos vienodos sąlygos nepriklausomai nuo lyties, seksualinės orientacijos, rasės, etninės kilmės, amžiaus, religijos ar įsitikinimų.

Esame įsitikinę, kad įvairovė praturtina mūsų verslą ir įmonės kultūrą. Būdami „SSAB“ grupės dalimi, dirbame su klientais ir tiekėjais visame pasaulyje. Norėdami kuo geriau patenkinti jų poreikius, turime suprasti visų skirtingus požiūrius ir kultūras. Su mumis dirba vyrai ir moterys iš skirtingų geografinių vietovių, žmonės turintys skirtingas kompetencijas ir patirtis, Tibnor dirbantys skirtingą laikotarpį. Siekiame visiems savo darbuotojams suteikti vienodas galimybes būti įtrauktiems ir tobulėti.

Tvarumas

Tvarumas yra pagrindinis mūsų verslo variklis

„Tibnor“, kaip ir visa SSAB grupė, daugiausia dėmesio skiria trims tvarios veiklos sritims:

  • Tvari veiklai
  • Tvari pasiūla
  • Atsakingas partneris

Tvari veikla
Dirbdami stengiamės mažinti poveikį aplinkai. Vykdome nuolatines iniciatyvas, kuriomis siekiame padidinti transporto užpildymo rodiklį ir sumažinti energijos suvartojimą bei metalo laužo kiekį.

Tvari pasiūla
Daugiau dėmesio skiriame gaminių ir paslaugų poveikiui aplinkai, daug dėmesio skiriame vietinių išteklių naudojimui. Be kitų gaminių, siūlome pažangius „SSAB“ didelio atsparumo ir grūdintus plienus, kurie yra tvirtesni ir lengvesni. Didžiuojamės būdami „SSAB“ grupės dalimi, kuri pradėjo tvarumo ekspediciją, siekia revoliucijos plieno gyvavimo cikle - nuo plieno gamybos iki galutinio panaudojimo ir 100 % perdirbimo. Šiandien „SSAB“ aukštakrosnėse išmetama 7 proc. mažiau CO2 nei vidutiniškai ES, tačiau „SSAB“ siekia daugiau. Įdiegusi HYBRIT projekto naujoves, SSAB jau 2026 m. rinkai tieks plieną, pagamintą nenaudojant iškastinio kuro. Daugiau informacijos rasite „SSAB“ interneto svetainėje.

Atsakingasis partneris
Atsakingo partnerio dėmesys reiškia, kad mes nuolat vykdome iniciatyvas, susijusias ne tik su sveikata ir sauga, bet ir su įvairove bei verslo etika.

The natural choice

Prisijunkite prie mūsų dabar ir dirbkite Tibnor

Ieškome darbuotojų
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.