text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

„SSAB Multisteel SN“ atitinka keturių plieno markių reikalavimus ir taupo laiką gamyboje

„SSAB Multisteel SN“ – plokštė su daugeliu veidų. Vienas iš keleto gaminių, atitinkančių keturių skirtingų plieno markių reikalavimus, naudojant juos gerokai sumažėja sandėlyje laikomų skirtingų medžiagų kiekis. Šie plieno lakštai lygūs išlieka net ir po pjovimo.

„Lönneberga Mekaniska Verkstads AB“ (LMV) yra Švedijos šeimai priklausanti inžinerijos įmonė, gaminanti plieno konstrukcijas, teikianti suvirinimo, subrangos, kalvystės, lenkimo, tekinimo ir frezavimo paslaugas. Po daugybės pasiūlymų ir derybų, prieš kurį laiką jie išbandė „SSAB Multisteel SN“.

– Pas mane atėjo dirbtuvių vadovas ir pasakė, kad nupjautų dalių, skirtų konstrukcijai, nebereikia tiesinti. Taigi po pjovimo galėjome iš karto pereiti prie suvirinimo ir surinkimo“, - pasakoja „Lönneberga mekaniska AB“ darbų vadovas Ulf Persson. Tai mums leido sutaupyti nemažai laiko.

„SSAB Multisteel“ pasirinkimą nulėmė ir tai, kad būtent tuo metu Raahe (Suomija) plieno gamykloje buvo laisvų pajėgumų. Gaminys puikiai tiko kaip alternatyva įprastinės kokybės plienui. „SSAB Multisteel“ pasižymi nepriekaištingu plokštumu, visada sandėliuojamas patalpose. „Mes pamatėme galimybę patenkinti poreikį, todėl buvo įdomu sužinoti, ką apie tai mano klientas. Žinojome, kad gaminys yra geras, o tas faktas, kad ir pats klientas įžvelgė jo naudą, tikrai nepablogino reikalo“, – sako SSAB pardavimų vadybininkas Niklas Karlsson.

Tiekimas per „Tibnor“

„Tibnor“ – tai SSAB dukterinė įmonė, glaudžiai bendradarbiaujanti su plieną naudojančiais klientais. Glaudžių ryšiai užtikrina, kad veikla vyksta sklandžiai.

– Įvairias medžiagas tiekiame „Lönneberga Mekaniska“ jau ne vienerius metus, o naudojant vieną „SSAB Multisteel“ medžiagą yra lengva atitikti kelių standartų reikalavimus. Tai naudinga mūsų įmonei, be to, klientui paprasčiau teikti užsakymus, – sako „Tibnor“ pardavimų vadybininkas Henrik Nické Gustavsson.

Šakiniai krautuvai, medienos konvejeriai ir liftai kruiziniams laivams

Gamintojui tenka susidurti su įvairiais reikalavimais. Ilgą laiką LMV veiklos pagrindą sudarė šakiniai krautuvai ir jų komponentai. Kiti nuolatiniai klientai – lentpjūvės, užsakančios ritininius konvejerius ir medienos apdirbimo įrangą. Sudėtingame gamybinės pramonės pasaulyje vis dažniau reikalaujama turėti sertifikatus ir pažymėjimus. Būdama viena pirmųjų įmonių, sertifikuotų pagal EN 1090-2 standartą, LMV gavo labai neįprastą paklausimą – tiekti liftų karkasus dviems liukso klasės kruiziniams laivams, tarp jų ir „Freedom of the Sea“.

– Sertifikato dėka mus surado konsultavimo firma, kuri užsakė sukomplektuotus plieninius karkasus laivų liftams. Tai turbūt buvo ypatingiausias užsakymas, kokį man yra tekę vykdyti. Tik pagalvokite: mūsų konstrukcija vežiojo žmones ir prekes aukštyn žemyn per septynias jūras, – sako Ulfas.

Susisiekite su mumis šiandien

Tibnor geriausi ekspertai ir specialistai pasiruošę. Kuo galime Jums padėti?

Susisiekite su mumis
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.