Susisiekti
Contact request

About you:

* Privalomas
Pateikdami šią formą jūs pritariate mūsų pranešimui dėl privatumo.

Sutelkite dėmesį į tai, ką mokate geriausiai, o likusius darbus patikėkite „Tibnor“

 

Įmonė, perkanti plieną ir metalus, dažnai pati apdirba ruošinius. Tačiau kokios darbo operacijos iš tikrųjų leidžia kurti vertę, už kurią Jūsų klientai yra pasiruošę mokėti?

Nors dalis gamybos operacijų yra svarbios, tačiau jos negali būti laikomos Jūsų pagrindinės veiklos branduoliu. Dažnai jos atliekamos norint paruošti medžiagą įvairiais būdais. Paruošiamosios operacijos reikalauja laiko iš Jūsų personalo. Šioms operacijoms atlikti taip pat dažnai prireikia papildomo ploto Jūsų dirbtuvėse arba statybos aikštelėje, nors jį galėtumėte panaudoti kitaip. Išspręsti šį uždavinį gali padėti „Tibnor“.

Patikėdami mums medžiagų paruošimą, po pristatymo jos bus tinkamos naudoti iš karto. Gamyba gali prasidėti nedelsiant. Tuo pačiu galėsite eliminuoti riziką suklysti ir sugadinti savo įsigytas medžiagas net neprasidėjus gamybai. O kai prieš tiekdami Jums suteiksime medžiagoms reikiamą formą, Jūs turėsite sumokėti tik už tą kiekį, kokio reikės, todėl neteks rūpintis drožlių šalinimu. Tai leis Jūsų darbuotojams užsiimti tik darbais, kuriuos išmano geriausiai, ir kurti Jūsų klientams didžiausią vertę.

Mūsų tinklas yra geriausiai išplėtotas Šiaurės šalyse, o mūsų profesionalūs aukštos kvalifikacijos darbuotojai visada yra pasirengę patenkinti klientų poreikius. Mūsų padaliniai turi specialią įrangą, skirta apdirbti įvairias medžiagas, todėl esame pajėgūs įvykdyti net itin sudėtingus užsakymus. Mes turime tris metalo apdirbimo padalinius Suomijoje, penkis Švedijoje, tris Norvegijoje, taip pat padalinius Danijoje bei Lietuvoje. Žiūrėti žemėlapyje 

Gamybos paslaugos