Susisiekti
Contact request

About you:

* Privalomas
Pateikdami šią formą jūs pritariate mūsų pranešimui dėl privatumo.

Viskas, ko Jums reikia iš vienos vietos


„Tibnor“ – tai modernus plieno ir metalų tiekėjas Šiaurės šalių pramonei. Pas mus rasite viską, ko Jums reikia iš plieno ir kitų metalų. Savo sandėliuose turime daugumą medžiagų grupių, todėl Jums bus paprasta užsisakyti reikiamą medžiagą, nesikreipiant į kitus tiekėjus. Jeigu sandėlyje neturėsime Jums reikalingų medžiagų, jas užsakysime pas savo tiekėjus ir atsiųsime tiesiai Jums.

Dirbdami su mumis Jūs negaišite laiko ieškodami tiekėjų, kai atsiras poreikis arba rengsitės pradėti naujo produkto gamybą. Gal gamybos metu sulūžo strypas? O gal vienas Jūsų klientų nori skubiai užsisakyti daugiau medžiagų?  Mes bendrovėje „Tibnor“ sieksime palengvinti Jums gyvenimą, garantuodami tiekimo greitį ir pastovumą. Į daugelį vietų mes tiekiame kelis kartus per savaitę, o į kai kurias vietas netgi kasdien.

O kai pradėsite gaminti visiškai naują produktą arba įgyvendinti visiškai naują statybos projektą, mes mielai padėsime užtikrindami ilgalaikį medžiagų srautą bei logistiką. Kada ketinate pradėti gamybą arba statybą? Ar daug yra pristatymo vietų? Kiek plieno ir metalo rūšių planuojama naudoti? Ar galima sumažinti variantų kiekį pakeičiant plieną? Skirdami šiek tiek daugiau laiko, mes kartu rasime geriausius sprendimus Jūsų planuojamai veiklai. 

Kitas „Tibnor“ asortimentas