Susisiekti
Contact request

About you:

* Privalomas
Pateikdami šią formą jūs pritariate mūsų pranešimui dėl privatumo.

Apie mūsų logistikos sprendimus


Gal norite gauti medžiagą iš mūsų sandėlio trumpais terminais, kad Jums netektų sandėliuoti plieno patiems ir, atsiradus poreikiui, galėtumėte užsisakyti daugiau? Arba gal turite projektą, kuriame Jums kasdien reikalingas nepertraukiamas medžiagų srautas?

Vieniems yra svarbus greito pristatymo iš sandėlio laikas, kiti renkasi pažangesnį sandėliavimo būdą. „Tibnor“ gali Jums padėti nepriklausomai nuo to, su kokia situacija susidurtumėte. Mes esame medžiagų srauto valdymo ekspertai, todėl medžiagos tenkins kiekvieno kliento gamybos poreikius. Būdamas aktyviai veikiantis partneris visoje plieno ir metalų tiekimo grandinėje, mes prisidedame prie Jūsų įmonės pelningumo.

Mes turime gerai išplėtotą paskirstymo sistemą ir siūlome daug įvairių logistikos sprendimų. 
Kroviniai paskirstomi  naudojant automobilinį kraną pagal eismo uždarais arba reguliariais maršrutais tvarkaraštį, kai vežami mišrūs kroviniai kartu su kitų įmonių prekėmis, ir  klientas  iškrauna savarankiškai. Toks būdas yra puikus aplinkosaugos požiūriu.

Viskas, pradedant nuo tiekimo per 24 valandas iš sandėlio iki individualių medžiagų srautų, yra tiksliai pritaikyta Jūsų poreikiams. Nepaisant paklausos, mes norime, kad mūsų klientai mažintų savo kapitalo investicijas ir poveikį aplinkai, kartu atlaisvindami išteklius bei plotus savo pagrindinei veiklai.

Protingi logistikos sprendimai gali pasirodyti pernelyg paprasti, tačiau jie leis Jums taupyti laiką ir pinigus. Susisiekite su mumis ir papasakokite apie savo poreikius bei reikalavimus – kartu mes surasime geriausią sprendimą.


 • Apibrėžiami pasirengimo laikas, gaminys ir pristatymo vieta 
 • Pasitarus su Jumis parenkamas tinkamas transportavimo būdas
 • Mes turime ilgametę patirtį pervežimų geležinkeliu, laivais, automobiliais ir lėktuvais srityje 
 • Mūsų transporto specialistai gali parengti geriausią sprendimą
 • Našus pakrovimas, pervežimas ir iškrovimas
 • Saugios eksploatuoti transporto priemonės minimizuoja produkcijos apgadinimo riziką.
 • Apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų pervežimai 
 • Gali būti suteikta transporto priemonė su kranu
 • Perkrovimui pritaikyta įranga
 • Užtikrinama atitiktis didmiesčiuose galiojantiems reikalavimams aplinkos apsaugos zonoms ir gabaritų apribojimams.
 • Bendrai tiekiami visi užsakyti iš sandėlio gaminiai neatsižvelgiant į jų kategoriją 
 • Labai patikimas tiekimas pagal numatytą tvarkaraštį 
 • Dėl aukšto užpildymo laipsnio visose geografinėse platinimo zonose sumažėja poveikis aplinkai 
 • Mes galima tiekti praėjus dienai po užsakymo gavimo
 • Mažas operacijų skaičius mažina produkcijos apgadinimo riziką 
 • Tvarumas – mūsų vežėjai ir jų vairuotojai supranta mūsų klientų poreikius 
 • Stebėsena – mes nuosekliai stebime savo paskirstymo sistemos techninės priežiūros, našumo, kokybės ir aplinkos apsaugos stebėseną.
 

Siekdami sumažinti Jūsų nuosavų sandėliavimo plotų poreikį, savo gatavos produkcijos sandėliuose mes palikome vietos gaminiams, pritaikytiems gamybai pagal Jūsų poreikius. Prižiūrėdami sandėlio atsargas mes rūpinamės, kad gavus paklausimą gaminiai būtų paruošti tiekimui tiesiai į Jūsų gamybą. Mes taip pat tiekiame medžiagų partijas iš mūsų gatavos produkcijos sandėlio. Tai reiškia, kad tame pačiame padėkle mes supakuojame skirtingus gaminius, kurie iš karto gali būti pradėti naudoti Jūsų gamyboje.

Tai leis Jums paprastai sutrumpinti pasirengimo gamybai laiką. Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte padaryti – pasirašyti su mumis sutartį,

 
Produkcija gali būti įpakuotą į standartinę pakuotę, kad medžiagos būtų supakuotos tinkamiausiai. Jei būtų pageidaujama specialaus medžiagos įpakavimo ir tiekimo būdo, esama daug kitų įpakavimo galimybių, Mes įpakuosime pagal Jūsų pageidavimus ir pristatysime patogų naudoti gaminį, kuris galės būti iš karto pradėtas naudoti Jūsų medžiagų apdirbimo procese ir palengvins tolesnę gamybą.

Jeigu Jums reikia ypatingai apipavidalintų padėklų etikečių, yra galimybė pritaikyti jas pagal Jūsų poreikius. Kai kuriose logistinėse grandinėse tai gali vaidinti reikšmingą vaidmenį. Šiuos dalykus mes gerai išmanome, todėl galime juos pritaikyti atsižvelgdami į Jūsų įmonės logistikos operacijų srautą.