Susisiekti
Contact request

About you:

* Privalomas
Pateikdami šią formą jūs pritariate mūsų pranešimui dėl privatumo.

Srautinis valymas


Srautinis valymas atliekamas įrenginiais, kurie sviedžia smulkias plieno daleles  į valomas detales , tokiu būdu nuvalydami nuo jų rūdis ir nešvarumus. Švarias detales kur kas lengviau naudoti gamyboje. „Tibnor“ gali apdoroti smėliasrove iki 2500 milimetrų pločio detales ir išgauti Sa 2,5 klasės švarumą.

Patikėję „Tibnor“ šratasrautį valymą prieš tiekimą, visada būsite tikri, kad visi medžiagos paviršiai bus apdirbti šratasraučiu ir parengti tolesnei gamybai. Mes garantuojame Sa 2,5 klasės švarumą, kuris yra pagrindinis reikalavimas daugumoje dažymo sistemų. Mes taip pat galime nudažyti medžiagą iš karto po šratasraučio valymo. 

Šratasrautis valymas – tai procesas, kuriame besisukantis išcentrinis ratas dideliu greičiu sviedžia abrazyvus į paviršių, kuris bus valomas srautiniu būdu. Tai yra valymo būdas, kuriuo nuo plieno šalinamos antrinės nuodegos ir rūdys, o tai pagerina suvirinimo rezultatą ir palengvina tolesnį apdirbimą. Išvalytą šratasraučiu paviršių galima dengti, pvz., storesniu cinko sluoksniu karštojo cinkavimo būdu, kadangi srautinis valymas paveikia medžiagos paviršiaus šiurkštumą. 

„Tibnor“ pajėgumai
 Maks. aukštis  500 mm
 Maks. plotis  3000 mm
 Maks. ilgis  24 000 mm

 Švarumo klasė Sa 2,5

 

„Tibnor“ gali apdoroti medžiagą būgniniame vibroabrazyvinio apdirbimo įrenginyje arba būgninėje šratasvaidėje.

Būgninis poliravimas – tai šerpetų šalinimo technologija, pagal kurią šerpetos šalinamos nuo mažesnių detalių. Tai atliekama naudojant vibracijas, keramikos rutuliukus, vandenį ir skysčių mišinius, kurie, be kita ko, nuplauna medžiagą ir pašalina nuo jos riebalus.

Yra dviejų tipų būgninio poliravimo įrenginiai – būgninis vibroabrazyvinio apdirbimo įrenginys ir būgninė šratasvaidė. Jie skiriasi tuo, kad atliekant vibroabrazyvinį apdirbimą, taip pat vadinamą vibraciniu būgniniu poliravimu, pirminiam medžiagos valymui yra naudojami didesni rutuliukai. Būgninėje šratasvaidėje išcentrinis ratas sviedžia poliravimo priemones (kapotą vielą / šratus) ant detalių. Jos šalina antrines nuodegas, tačiau gali palikti ant detalių sumušimo pėdsakų.

„Tibnor“ pasiūlymas
 Būgninis vibroabrazyvinis apdirbimas  300 kg (5 kg / detalei)
 Būgninis poliravimas  500 kg (20 kg / detalei)

 

 

Papildomas apdirbimas ir paslaugos

Skylių pramušimas

Skylių pramušimas gręžiant, pjaunant lazeriu arba plazma.