Susisiekti
Contact request

About you:

* Privalomas
Pateikdami šią formą jūs pritariate mūsų pranešimui dėl privatumo.

Häggblom

Milžinams reikalingos stiprios kojos


Inžinerijos įmonė „Häggblom“ yra įsitvirtinusi sunkiasvorių mašinų kategorijos gamybos srityje. Tai yra įmonė, kuri niekada neatsitraukia spręsdama sudėtingus uždavinius.

„Häggblom“ gamina specialios paskirties plieno gaminius sunkiosioms mašinoms. Milžiniški kaušiniai ekskavatoriai, vienu sykiu praryjantys pusę futbolo baudos aikštelės, ir vežimėliai, laikantys ir perkeliantys aukštuminius uostų kranus.

– Mes esame pasiryžę pritraukti pas save pačius sunkiausius atvejus visame pasaulyje. Galima teigti, kad kuo stambesnis ir daugiau jėgų pareikalaujantis projektas, tuo konkurencingesni mes esame, – sakė „Häggblom“ didmenos skyriaus vadovas Jukka Oravainen.

Įmonė turi gerą reputaciją, nes iš Kokolos gamyklos Vakarų Suomijoje tiekiami aukščiausios kokybės gaminiai. Anot p. Oravainen, jis atstovauja įmonei, kuriai svarbi bekompomisinė kokybė tais laikais, kai investuojant į pramonę daugiausia vadovaujamasi pigumo kriterijais.

– Įmonės laikinojo darbo naudotojos, dirbančios sudėtingomis sąlygomis, žino, ką reiškia patikima įranga, ir ją aukštai vertina. Kai gamyba laikinai sustoja, sąnaudos ima didėti, kadangi buvo taupoma investicijų sąskaita.

Iššūkis

Prieš kelis metus „Häggblom“ ėmėsi modernizuoti gamybą. Įmonei buvo reikalingi našesni komponentų srautai – pavyzdžiui, kaušinis ekskavatorius susideda iš daugelio skirtingų dalių, kurias laikyti sandėlyje yra brangu.

Ji taip pat turėjo pasirinkti vieną iš dviejų alternatyvų: arba atnaujinti nuosavas pjovimo mašinas, arba pirkti gatavai apdirbtus lakštus iš „Tibnor“. Apsilankius „Tibnor“ Seinajokio padalinyje, buvo nuspręsta pirkti gatavus komponentus iš „Tibnor“. „Häggblom“ išvengė didelių investicijų į nuosavas mašinas, sumažėjo nuosavo sandėlio plotas, o medžiagų srautas tapo našesnis. Be to, „Tibnor“ galėjo pasiūlyti daugybę kitų apdirbimo alternatyvų. Pačios medžiagos buvo žinomos iš anksčiau, kadangi „Häggblom“ iki permainų pirkdavo plieno lakštus ir iš SSAB.


Apdirbimas

Šiandien „Tibnor“ tiekia įmonei „Häggblom“ išpjautus, srautinio valymo būdu apdorotus, sulankstytus ir nusklembtus komponentus. Kai komponentai atvyksta į „Häggblom“, juos iš karto galima pradėti suvirinti ir montuoti. Dabar „Häggblom“ pagrindinį dėmesį skiria projektavimo skyriui bei suvirinimo darbams.

– Mes turime kelis suvirinimo robotus, kurie puikiai atlieka savo funkcijas tam tikruose gamybinio proceso etapuose, tačiau nėra jokių mašinų, galinčių pakeisti mūsų nagingus suvirintojus. Jie yra paskutinė grandis visoje kokybės grandinėje ir nepaprastai svarbūs galutiniam produktui.


Bendradarbiavimas taip pat sukuria pridėtinę vertę klientams, visų pirma dėl naujų stiprių plieno markių, kurias naudoja „Tibnor“.

– Mes 30 procentų sumažinome svorį ir vis dėlto sugebėjome išsaugoti kaušinio ekskavatoriaus standumą, o tai leido mūsų klientams sutaupyti nemažai energijos.

„Häggblom“ gavo keletą svarbių užsakymų, kadangi mes galėjome tiekti greičiau nei konkurentai.

– Dabar, kai rinkoje vyrauja ramybė, o sprendimų dėl investavimo priėmimas trunka ilgiau, klientai kelia vis didesnius reikalavimus spartesniam tiekimui.

 

 

 

Trumpai

Häggblom

Gamina specialios paskirties plieno gaminius sunkiosioms darbo mašinoms. Jų išskirtinis bruožas – pažangus užduočių valdymas ir bekompromisė kokybė.

Iššūkis

Prieš kelis metus „Häggblom“ ėmė modernizuoti savo gamybą. Įmonei buvo reikalingi našesni komponentų srautai, garantuota kokybė ir dėmesio sutelkimas į pagrindinę veiklą.

Apdirbimas

Šiandien „Tibnor“ tiekia įmonei „Häggblom“ išpjautus, srautinio valymo būdu apdorotus, sulankstytus ir nusklembtus komponentus.

 

Norite sužinoti daugiau? http://www.haggblom.fi/