Susisiekti
Contact request

About you:

* Privalomas
Pateikdami šią formą jūs pritariate mūsų pranešimui dėl privatumo.

Europress

Specialiai pritaikytas tiekimas palengvina gyvenimą


Kai plieninės sijos, plieniniai lakštai ir specialūs komponentai pristatomi į „Europress“, jie būna supakuoti ir surūšiuoti ypatingu būdu, kad montuotojams ir suvirintojams būtų lengviau dirbti.

Medžiagos atvežamos iš vieno dirbtuvių galo. Apipjaustyti pagal reikiamus matmenis specialūs komponentai ir plieniniai lakštai pjaunami lazeriu, plazma arba dujomis Seinajokyje (suom. Seinäjoki) esančiame „Tibnor“ gamybos padalinyje. Iš Hiuvinkos (suom. Hyvinkää) gamybos padalinio taip pat tiekiamos tinkamai išpjautos plieninės sijos ir vamzdžiai su skylėmis, išgręžtomis tiksliai apibrėžtoje vietoje. Dalis medžiagų tiekiama ant specialiai sukonstruoto krovininio padėklo, kad priėjimas prie komponentų būtų kuo lengvesnis. Tai leidžia pradėti montavimo ir suvirinimo darbus iš karto, tad „Europress“ gali sutelkti visą savo dėmesį į pagrindinę veiklą – projektavimą bei gamybą.

„Europress“ – tai Suomijoje veikianti šeiminė įmonė, įsteigta 8-ojo dešimtmečio pabaigoje. Įmonė gamina įvairios paskirties atliekų presavimo įrenginius.


Iššūkis

„Europress“ atliekų presavimo įrenginiai turi būti atsparūs didelėms apkrovoms, kaitrai ir ekstremaliam šalčiui, todėl jų kokybei keliami aukšti reikalavimai.

– „Europress“ savo dėmesį turi sutelkti į gamybą, tad mūsų užduotis – prižiūrėti, kad tam būtų sukurtos tinkamos sąlygos. Siekdami patenkinti jų poreikius, mes siūlome jiems kompleksinį sprendimą, aprėpiantį produktų kūrimą, medžiagas, apdirbimą ir tiekimą, – pasakoja „Tibnor“ regioninio padalinio vadovas Marko Karppinen.

Išmanieji atliekų presavimo įrenginiai, kuriuos šiuo metu vis dažniau galima sutikti atliekų perdirbimo stotyse visoje Suomijoje, yra viena iš „Europress“ inovacijų plėtros krypčių. Čia paprasti vartotojai gali išrūšiuoti ir regeneruoti savo plastiko bei kartono atliekas. „Europress“ atliekų presavimo įrenginys supresuoja atliekas, tad konteinerio savininkas gali kontroliuoti konteinerio pripildymo procesą realiuoju laiku ir tokiu būdu optimizuoti ištuštinimą. Savo ruožtu tai turi teigiamos įtakos aplinkai, kadangi savininkas netransportuoja oro, o tai dažnai nutinka, kai atliekos būna nepresuotos.

Apdirbimas

Iš „Tibnor“ padalinių Seinajokyje ir Hiuvinkoje įmonei „Europress“ yra tiekiami lazeriu išpjauti plieno vamzdžiai, pagal nustatytus matmenis apipjaustyti ir specialiai išpjauti plieno komponentai, plieno lakštai bei mašinų dalys, kurias „Tibnor“ užsisako iš savo subrangovų. Dalis medžiagų iš „Tibnor“ tiekiama supakuotos ant specialiai pritaikytų krovininių padėklų. Per mėnesį tiekiama apie 160-200 tonų plieno.

„Tibnor“ ir „Europress“ bendradarbiavimas turi gilias šaknis, todėl bendrovės palaiko glaudų tarpusavio ryšį. Nauji techniniai sprendimai visada aptariami bendromis jėgomis, visų pirma tada, kai atsiranda specialus poreikis naudoti plieną su naujomis savybėmis. Ypač svarbu bendradarbiauti vykdant projektavimo darbus – tiek kuriant programinę įrangą išmaniesiems atliekų presams, tiek gaminant plieną, iš kurio gaminami konteineriai. „Europress“ produktų vystymo skyriaus vadovas Marko Aaltio sako, kad kiekvienas kilogramas, kurį galima nuimti nuo galutinio produkto, sutaupo milijoną, kadangi transportuojant sunaudojama mažiau degalų.

– Todėl mes esame ypatingai suinteresuoti išgirsti apie naujas plieno markes arba naujas technologijas, kurios gali mums padėti.


 

Trumpai

Europress
Projektuoja ir gamina atliekų tvarkymo įrangą, įskaitant pramoninės ir buitinės paskirties atliekų presavimo įrenginius.

Iššūkis
Atliekų presavimo įrenginiai turi būti atsparūs didelėms apkrovoms, kaitrai ir ekstremaliam šalčiui, todėl jų kokybė turi būti itin aukšta.

Apdirbimas
Iš „Tibnor“ įmonei „Europress“ yra tiekiami lazeriu išpjauti plieno vamzdžiai, pagal nustatytus matmenis apipjaustyti ir specialiai išpjauti plieno komponentai, plieno lakštai bei mašinų dalys, kurias „Tibnor“ užsisako iš savo subrangovų. Dalis medžiagų iš „Tibnor“ tiekiama supakuotos ant specialiai pritaikytų krovininių padėklų.

 

Norite sužinoti daugiau? https://www.europress.fi/